Ana Sayfa İslami Oteller İslami Tatil Köyleri İslami Termal Oteller Tüm Yorumlar Tavsiye Et İletişim
Türkçe English Deutsch

İslami Oteller ve Tatil Köyleri
1453 Bodrum Resort Hotel
Ada Villa Hotels
Adenya Hotel & Resort
Adin Beach Hotel
Ak-Gül Bodrum Deluxe Hotel
Akropol Resort Alanya
Akropol Termal Şehir
Ala Park Resort Hotel
Angel's Penisula Hotel
Asos Thermal Deluxe Hotel
Atlas Beach Hotel
Aydınhan Otel Didim
Azra Resort Hotel Kemer
Bastoncu Konak Hotel & Pansiyon
Başaranlar Termal Gazlıgöl
Belvü Resort Hotel
Bera Alanya Hotel
Beyza Hotel
Burc Club Hotel
Burc Thermal Alangüllü Hotel
Caprice Thermal Palace
Club & Hotel Karaburun
Club Ecrin Hotel
Club Familia Tatil Köyü
Club Hotel Asya
Çam Termal Hotel
Dareyn Konak Butik Otel
Elbis Hotel
Elizan Otel
Elvin Deluxe Hotel
Esra Palace Hotel
Eşin Termal Palace
Evra Hotel
Fıstıklı Çiçekevler Tatil Köyü
Grand Akça Otel
Grand Çınar Hotel Kumluca
Green Anatolia Club Hotel
Hare Hotel
Hünkar Palace Hotel & Spa
İhlas Armutlu Tatil Köyü
İnanç Hotel Bodrum
İonia Otel
Kaktüs Apart Hotel
Katrancı Park Hotel
Korel Termal Otel
Kuzuluk Kaplıca Evleri
Kuzuluk Termal Otel
Liva Orkinos Otel
Lova Hotel & Spa
Mahidevran Bodrum Resort Hotel
Mahidevran Ölüdeniz Resort Hotel
Marinem Patara Resort Hotel
Mavi Deniz Hotel
Modern Saraylar
Nurla Miyel Beach Hotel
Ottoman Family Hotel
Papatya Hotel
Pine Club Boutique Hotel
Rizom Tatil Köyü
Rose Mina Hotel
Roza Resort Termal Otel
Sarot Termal Park Resort
Selge Beach Resort
Serhat Motel
Silver Palace Hotel
Silver Pine Hotel
Sky Tower Hotel
Sultan Beach Hotel
Şah inn Paradise
Tacün Nisa Konaklı
Tacün Nisa Resort Hotel
Tekbir Resort Hotel Alanya
Tuğra Suit Hotel
Verd Hotel
View Deluxe Hotel Bodrum
View Kemer Hotel
View Patara Hotel Kaş
Wome Deluxe Hotel
Yalım Hotel
Yeni Meltem Tatil Köyü
Zehra Deluxe Hotel


Eski Tesisler
Ala Nur Alternatif Resort
Alaiye Adin Beach Hotel
Asude Tatil Köyü
Bal Beach Hotel
Club Samira
Çam Çam Tatil Köyü
Demirtaş Huzur Otel
İlay Patara Resort Hotel
Karye Club Hotel
Kasr-ı Side Hotel
Olive Garden Otel
Önemli Hisar Otel
Yeşilöz Otel
Yunuslar Tatil Köyü

Sizde Yorum Yazın!
Yayınlamakta olduğumuz islami oteller, islami tatil köyleri ve islami termal oteller hakkındaki düşüncelerinizi ve sormak istediklerinizi üyelik ve e-posta gerektirmeden yazabilirsiniz!

 
 

 
   


Sitemizde Yer Alan Tüm Oteller
için yapılan toplam yorum sayısı: 6542
Elizan Otel için yapılan yorum:
Ayşe Akdemir / Balıkesir diyor ki:
Otel tam anlamıyla "şehirler arası yolcu dinlenme tesisi" Yemekler rezalet. Resmen tencereleri kafana geçiriyorlar. Limonata kokar mı ekşimiş ve kokmuş. Söyleyince limonata ekşi olur diyorlar. Bakmıyorlar bile. Tuvaleti banyosu kir içinde. Odalardaki tv cep tel ekranı kadar. Yemekler kalitesiz. Havuzlar pis. Rezalet sakın gitmeyin. Eylül 2016. Şuan oradayım ve ilk günüm. 3 gün daha var Allah günah yazmasın ama kusacağım pislikten. Kalitenin k si bile yok bence.
2016-09-13 22:23:56
 
Bu yoruma katılıyormusunuz?
Evet: 182 Hayır: 288
%39%61
 
Club & Hotel Karaburun için yapılan yorum:
Sadık / Konya diyor ki:
Bol kertenkeleli harabeye dönmüş flora odalara hoş geldiniz.
2016-09-09 22:27:29
 
Bu yoruma katılıyormusunuz?
Evet: 46 Hayır: 34
%58%43
 
Club & Hotel Karaburun için yapılan yorum:
Bekir / Türkiye diyor ki:
5 yıldız hayır 3 yıldız evet.
2016-09-09 11:37:30
 
Bu yoruma katılıyormusunuz?
Evet: 38 Hayır: 35
%52%48
 
Selge Beach Resort için yapılan yorum:
Engin Günay / Türkiye diyor ki:
Ramazan bayramında 3 geceliğine gitmiştik size şunu söyleyeyim kesinlikle aldığı parayı hak etmeyen bir otel buraya yazılan yorumları okuduğumda rakip firmalar bir birlerini kötületiyor diye düşünüyordum ama üç senedir "muhafazakar otellerde" tatil yapıyorum şunu anladım paramızı sokağa atıyoruz. Yazık verdiğimiz paralara bizim "islami otel" olmayan bir otele gidemeyeceğimizi bildikleri için söğüşlüyorlar. Selge'de üç gün kaldım serinletmeyen bir klima yetersiz bir açık büfe çok kötü yemekler berbat bir deniz, canlı müzik ve animasyonlarda kötüydü. Sıkıntıdan akşamları bodrum katındaki sauna gibi oyun salonunda langırd oynayarak geçirdik. Bence "islami otelde" yemek sırası bekleyeceğine kirala bir yazlık tertemiz yap yemeğini daha kısa sürede sofraya otur.
2016-09-09 11:33:17
 
Bu yoruma katılıyormusunuz?
Evet: 51 Hayır: 33
%61%39
 
Grand Çınar Hotel Kumluca için yapılan yorum:
Erdem Arık / Kocaeli diyor ki:
Otel kesinlikle "5 yıldız islami otel" değil. Bırakın 5 yıldızı "4 yıldız islami otel" deseler bile inanmayın. Ben 6 günlük yer ayırttım 5. gün sabahında çıktım gittim zor dayandım. Açlıktan kilo verdim sadece sabah kahvaltısı ve 3 ile 5 arasında verilen gözlemeden yedim. Tatlılardan küçük tulumba tatlısı ve irmik helvası veriliyor. Akşam yemeklerinde genellikle tavuk veriliyor onu da sayıyla veriyorlar öyle istediğin kadar alamazsın ben 5 gün kaldım hiç et verdiklerini görmedim. Havuzu küçük ve derinlik en fazla 140 cm. denize gidene kadar 10 dakika yürüyorsunuz ve sahili berbat derecesinde pis. Çay içmek isterseniz yine belirli saatlerde içebilirsiniz öyle her canınız çektiğinde çay bulamazsınız. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Rezillik çekersiniz başka bir şey değil.
2016-09-08 00:08:49
 
Bu yoruma katılıyormusunuz?
Evet: 70 Hayır: 26
%73%27
 


Sitemizde Yer Alan Tüm Oteller
için yapılan toplam yorum sayısı: 6542
Azra Resort Hotel Kemer için yapılan yorum:
ErdalGünay / İstanbul diyor ki:
Selam. 01.09.2016 -07.09.2016 hotelde konakladık. Bir çok "islami hotel"de kaldık ailece. Gerçekten hizmet kalitesi ve tesis çok iyi. Deniz taşlı ama çözüm deniz ayakkabısı.
2016-09-07 21:57:02
 
Bu yoruma katılıyormusunuz?
Evet: 70 Hayır: 25
%74%26
 
Grand Akça Otel için yapılan yorum:
Ali Ton / Gaziantep diyor ki:
Geçen hafta 4 gece kaldığm ve ilk gelişŸimiz olan Grand Akça Otel'in Ailemle birlikte beraber geçirdiğimiz ve referans oldugum diğŸer aileyle birlikte aynı sorunları yaşŸadık ve ikinci kez gelme hususuna asla dedik. Neden mi? Bir yıl boyunca beklediğŸimiz dinlenme, tatil düşüncesi hayatın ve işŸlerimizin streslerinden biraz olsun uzaklaşŸmak olarak görürüz. Bu yılki tercihimiz Grand Akçada düzeltilebilir küçük ama huzursuzluk veren sıkıntılar yaşŸadık ve gördük. Gidecek olan ailelerimiz bunları bilerek gitsin bizim gibi sürpriz yaşŸamasınlar diye yazmak istedim.
-Çay ocağı yemek yenen yerden ayrı bir yerde ocak kurulmuş sadece sabah kahvaltısında kahvaltı yerinde çay veriliyor. Onun dışında öğŸlen ve akşŸam yemeklerinden sonra tatlımı meyvamı çayla alırım diyorsan içemezsin. Çayı yemek yenen yere getirmek yasak tatlını yada meyvanı alıp çay ocağının bulunduğu yere götürmek yasak. Ayrıca kaç kez uyardığım çay altlıkları çoğu kırık. Uyardım elimizi kesebiliriz değişŸtirin diye ancak sistem aynı şŸekilde devam ediyor. Elimi kestim odamda otelde ne saglıkçı var nede ilk yardım çantası. Müdahaleyi kendim yaptım tamponla yanınızda ilk yardım çantasını getirmeyi unutmayın.
Yemek yerken birden tabak seslerinden geçilmiyor çünkü personel masadan senin kalkmanı beklemiyor sen yerken tabaklar önünden alınabilir rahat huzurlu bir yemek personelin tabak çanak toplama etrafında dolaşŸması huzursuzluk verdi. Kendimi robot gibi gördüm hızlı yemek yiyip uzaklaşŸmak istiyorsun ordan. Çay için başŸka yere git gürültülü ortam ve içecekleri çalışŸanlar dağıtıyor masaya içecek şŸişŸesi koymak yasak sürekli gözün içecek dağıtan personeli takip olacak ya da sen kalkcan oturcan bir bardak içecek için. Söylediğinde bu eksiklikleri çok şŸey dinlersin.
En çok müzdarip olduğum şŸey otelde odan dışŸında soğuk klimalı bir yer yok. Serin bir ortamda çay içeyim sohbet edeyim dersen yok. Yemek yenen yerde klimalar yemek saatiyle açılıyor bitiminde kapatılıyor tasarruf sanırım sıcaktan uygun masaya geçemezsen ter içinde yemek yersin. Neden böyle yapılıyor dedim sürekli klima calışŸmalı ve ortamı soğutmalı dedim çalışŸanlara onlarda bu şŸekilde deyip geçiyorlar. Anladımki bir sistem sorunu var. Yemekler fena değil hindi eti değişŸmez gerçeklerden.
4 gece kaldım yanımıza gelen birtane yönetici idareci görmedim. Gelsede bir sorsalar bir sorun var mı diye bunları kendilerine iletmek isterdim. ilk kez gelen bir müşŸteri beraberinde başŸka bir aileyi getiren biri olarakta otel müdürünü ve defalarca görüşŸme yaptığım Abdullah beyin yanımıza bir kez gelip hoşŸgeldiniz demesini otelimizden memnunmusunuz demesini bekledim. Bir ihtiyacınız varmı demesini bekledim ama yokkkk. EşŸimin elinden meyve tabağını alan personeli bu "islami otelde" gördüm. Ancak burda yersiniz dışŸarıdaki masalara götüremezsiniz diyen. Giydiğim pantolonlarım yağ içinde yemek yediğimi yerde masalar ve sandalyeler tek bez ve kürekle temizleniyor. O bez heryere değiyor masaya sandalyeye peçeteliğe uyardım böyle olmaması gerektiği konusunda.Umarım bu küçük gibi görünen sıkıntıların ne kadar büyük olduğunu görürler. Ailecek gidilebilecek yerlerden. ޞunu demeden geçemicem Animatör arkadaşŸlara özellikle Kadir beye çok teşeŸkkür ediyorum. Deniz çok dalgalı bilginiz olsun kumsalı fena değil.
2016-09-07 21:34:58
 
Bu yoruma katılıyormusunuz?
Evet: 77 Hayır: 22
%78%22
 
Club & Hotel Karaburun için yapılan yorum:
Fazıl / Ankara diyor ki:
Şu anda otelden yazıyorum üçüncü günümüz yemekler hep aynı ızgara tavuk ve balık ama lezzet yok restorantta ciddi derecede rahatsız edici yağ ve kızarma kosu hakim biz flora üst kat ta kalıyoruz. Çok ama çok eski işin aslına bakarsanız kalınacak gibi değil bir an önce yenilenmesi lazım ve bu odaların kesinlikle müşteriye satılmaması lazım. Halbuki erken rezervasyon yatrırırken komple yenilendiğini söylemişlerdi şimdi ise yetişmedi diyorlar. Otelin tüm alanları aslında çok eski. Otele komple iyi bir yenilene yapılması lazım bu sene sanki alel acele açılmış gibi seneye komple yenilik yapılırsa tercih edilebilir. Ama bu sene için hayır.
2016-09-07 12:51:10
 
Bu yoruma katılıyormusunuz?
Evet: 51 Hayır: 35
%59%41
 
Esra Palace Hotel için yapılan yorum:
Zelike Sönmez / Almanya diyor ki:
Esra Garden Otel'inde bir hafta kaldık "4 yıldızlı islami otel" diye gittik. Ama nasıl 4 yıldız verildi, kim verdi bilemiyorum. Otelde hijyen yok hizmet yok yemekler deseniz patlıcan, taze fasulye, makarna, pilav ve artan yemekleri salata meze türü yapıp günlerce koyuyorlar. 5 çayına bayat poğaça ve simitten başka bir şey yok. Su içinde otele iki damacana koymuşlar ve galiba çeşme suyuydu. Masalar silinmiyor örtüler deseniz pislikten görünmüyor. Bayanlar havuzu çulla kapatılmış duş yok. Tuvalet yok animasyon yok. Elaman yetersiz muazzez hanımın dışında elamanlar hiç gülmüyor. Zaten çoluk çocuk ve az eleman çok iş istiyorlar. Elemanlara da çok acıdım. 7 gün içinde et balık gibi hiç bir şey görmedik. Haşlama tavuk patates ve hazır köfte hiç kimse yiyemedi. Hijyen sıfır.
2016-09-06 21:29:06
 
Bu yoruma katılıyormusunuz?
Evet: 52 Hayır: 18
%74%26
 
View Kemer Hotel için yapılan yorum:
Öner toyran / Kocaeli diyor ki:
15-19 ağustos 2016 tarihli tatil satın aldım. 15 Temmuz olayları sebebi ile otel kapatıldı. (şimdi tekrar açıldı) fakat biz paramızı geri alamıyoruz. Talep edince sek turizmi adres gösteriyorlar. Yani siz otelin içindeki acentayı aramışsınız parayı onlar ödeyecek diyorlar. Onlarda ortada yok. Bari "islami otel" demeyin. Çünkü İslam'da böyle bir insanları mağdur etme olayı olmaz. Tüketici mahkemesinden sonuç bekliyorum şimdi.
2016-09-05 18:06:29
 
Bu yoruma katılıyormusunuz?
Evet: 28 Hayır: 13
%68%32
 
««« Yeni
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Eski »»»

 
Ana Sayfa | İslami Oteller | İslami Tatil Köyleri | İslami Termal Oteller | Tüm Yorumlar | Tavsiye Et | Reklam Ver | İletişim
Tüm hakları saklıdır © www.islamihotels.com, 2008-2017.