Ottoman Family Hotel Hakkında Tüm Yorumlar .:. İslami, Muhafazakar, Tesettür Oteller Rehberi

Ana Sayfa İslami Oteller İslami Tatil Köyleri İslami Termal Oteller Tüm Yorumlar Tavsiye Et İletişim
Türkçe English Deutsch


İslami Oteller ve Tatil Köyleri
1453 Bodrum Resort Hotel
Ada Villa Hotels
Adenya Hotel & Resort
Adin Beach Hotel
Ak-Gül Bodrum Deluxe Hotel
Akropol Resort Alanya
Akropol Termal Şehir
Ala Park Resort Hotel
Angel's Penisula Hotel
Asos Thermal Deluxe Hotel
Atlas Beach Hotel
Aydınhan Otel Didim
Azra Resort Hotel Kemer
Bastoncu Konak Hotel & Pansiyon
Başaranlar Termal Gazlıgöl
Belvü Resort Hotel
Bera Alanya Hotel
Beyza Hotel
Burc Club Hotel
Burc Thermal Alangüllü Hotel
Caprice Thermal Palace
Club & Hotel Karaburun
Club Ecrin Hotel
Club Familia Tatil Köyü
Club Hotel Asya
Çam Termal Hotel
Dareyn Konak Butik Otel
Elbis Hotel
Elizan Otel
Elvin Deluxe Hotel
Esra Palace Hotel
Eşin Termal Palace
Evra Hotel
Fıstıklı Çiçekevler Tatil Köyü
Grand Akça Otel
Grand Çınar Hotel Kumluca
Green Anatolia Club Hotel
Hare Hotel
Hünkar Palace Hotel & Spa
İhlas Armutlu Tatil Köyü
İnanç Hotel Bodrum
İonia Otel
Kaktüs Apart Hotel
Katrancı Park Hotel
Korel Termal Otel
Kuzuluk Kaplıca Evleri
Kuzuluk Termal Otel
Liva Orkinos Otel
Lova Hotel & Spa
Mahidevran Bodrum Resort Hotel
Mahidevran Ölüdeniz Resort Hotel
Marinem Patara Resort Hotel
Mavi Deniz Hotel
Modern Saraylar
Nurla Miyel Beach Hotel
Ottoman Family Hotel
Papatya Hotel
Pine Club Boutique Hotel
Rizom Tatil Köyü
Rose Mina Hotel
Roza Resort Termal Otel
Sarot Termal Park Resort
Selge Beach Resort
Serhat Motel
Silver Palace Hotel
Silver Pine Hotel
Sky Tower Hotel
Sultan Beach Hotel
Şah inn Paradise
Tacün Nisa Konaklı
Tacün Nisa Resort Hotel
Tekbir Resort Hotel Alanya
Tuğra Suit Hotel
Verd Hotel
View Deluxe Hotel Bodrum
View Kemer Hotel
View Patara Hotel Kaş
Wome Deluxe Hotel
Yalım Hotel
Yeni Meltem Tatil Köyü
Zehra Deluxe Hotel


Eski Tesisler
Ala Nur Alternatif Resort
Alaiye Adin Beach Hotel
Asude Tatil Köyü
Bal Beach Hotel
Club Samira
Çam Çam Tatil Köyü
Demirtaş Huzur Otel
İlay Patara Resort Hotel
Karye Club Hotel
Kasr-ı Side Hotel
Olive Garden Otel
Önemli Hisar Otel
Yeşilöz Otel
Yunuslar Tatil Köyü

Sizde Yorum Yazın!
Yayınlamakta olduğumuz islami oteller, islami tatil köyleri ve islami termal oteller hakkındaki düşüncelerinizi ve sormak istediklerinizi üyelik ve e-posta gerektirmeden yazabilirsiniz!

 
 

 
   


Ottoman Family Hotel
için yapılan toplam yorum sayısı: 15
Şerife Sarı / Hollanda diyor ki:
2016/8 ay için 2 aile olarak televizyondan görmüş olduğumuz mükemmel gözüken Otomaan Familia Hotelinde 1 haftalik rezervasyon yaptırdık. Ödemeyi peşin istedikleri için banka üzerinden yatırdık ve lakin giriş günümüzde kimse ne dışarda ne içerde karşılanmadık. İçeriye girdiğimizde kavga vardı. 7-8 aile müşteriler menun kalmamışlar tartışıyorlardı. Müşteriler yemek yerken kertenkelelerin dolandığını ve doğru dürüst bakım veya temizlik olmadığını ne odalarda ne havuzlarda. Yemeklerden memnun kalmadıklarını vesaire. Bunun üzerine biz giriş yapmadan çıkmak istedik. Formlar vesaire dolduruldu geri ödeneceğinin sözünü aldık ama 1 sene geçecek malesef ne bir mailimize cevap veriliyor ne de ödeme yaptılar.
2017-02-10 00:46:19
 
Bu yoruma katılıyormusunuz?
Evet: 10 Hayır: 8
%56%44
 
Kemal Pehlivan / Avusturya diyor ki:
Arkadaşlar sakın tatilinizi bu Ottomann Hotel'de yapmayın. 2016 Temmuz ayında bu hotele ailemle geldik beklentilerimizin çok altındaydı. Girdiğimiz gün geri çıktık, ama hotelden çıkmamız çok zor oldu. Gurbetçi olarak 1 yıl tatil planlaması yapıyorsunuz oda kötü bir hotel çıkıyor. Havuzlar pis, odalar pis, personeli az, en çok rahatsız olduğumuz konu ise bizim balkonumuz bayanlar kompleksine bakıyordu. Etrafı kapalıydı yanlız iyi bakıldığında kadınların kompleksi gözüküyodu. İnanamamıştık. Uzun uğraşlar sonucu aynı gün hotelden çıktık. Genel müdür Tacettin bey bu saydıklarımızın hiç birini kabul etmedi bizi çok uğraştırdı. Buraya verdiğiniz paralara yazık, bu hotele gitmek isteyen iyi düşünsün. Saygılar.
2017-02-06 15:13:55
 
Bu yoruma katılıyormusunuz?
Evet: 10 Hayır: 14
%42%58
 
Yaşar Aydınlı / İstanbul diyor ki:
Ne yazık ki büyük bir hayal kırıklığı. Giderken beklentilerinizi iyi düşünün. Otelin havuzları geniş, bayanlar aqua parkı güzel fakat havuzlar kirli. Yemekler yenilebilir düzeyde( eşim aynı görüşte değil) ayrıca yemeğe erken gitmelisiniz zira yemekler erken bitiyor, ilave çok az yapılıyor ya da hiç yok. Geç kalırsanız oturabilecek bir masa bulursanız dua edin. Hizmet çoooook çokkkk ağır. Otopark yok. Yola park ediyorsunuz. Personel suratına evet diyor, sonra bul bulabilirsen. Otel denize sıfır olmadığı için servisle gitmeniz gerekli fakat servis araçlarını biz hiç bulamadık. İlgi alaka yok. Hizmet yok. kısacası evde oturun daha iyi dinlenirsiniz.
2016-09-29 13:43:15
 
Bu yoruma katılıyormusunuz?
Evet: 10 Hayır: 9
%53%47
 
Sümeyra Cevahir / Ankara diyor ki:
3 gece 4 gün kaldık bu "islami otelde". Temmuz ayında. 3 GÜN BOYUNCA sadece 1 defa et yemeği yiyebildik. Genel olarak otelde klima çok yetersiz. Personeller genel anlamda ilgili ama bilgisizler. Otelin genel aydınlatması yetersiz. Lobby bile çok sıcak. Klimalar çok yetersiz. Animasyon ekibi ukala davranıyor. Sadece Havuzlar güzeldi. Erkekler bölümünde Aqua park yetersizdi. Öğlen verilen yemekler akşam da verildi. Salatalar hep aynı idi. Tatlıları lezzetli değildi. Geçen yıllarda Şah inn de tatil yapmıştık. Bu otelde hayal kırıklığına uğradık. Çok yol kat etmesi gereken bir otel. Otelin marketi de çok pahalı..
2016-07-30 23:34:20
 
Bu yoruma katılıyormusunuz?
Evet: 15 Hayır: 14
%52%48
 
Ali Alkan / Ankara diyor ki:
Arkadaşlar sakın gelmeyin otelin sadece iyi tarafi denizi kum ve sığ olması. Geri kalan her şey berbat 4 odam bu ve gece 2 klima gene bozuldu.. Yeni değişmis ve herşeyi çok eski yenilenmeden oadalar berbat hiç birşey çalışmıyor perosnel yetrsiz.. Havuzlar çok pis yetişkin havuzunda bebeler çoluk çocuk bonesiz bikinili bayanlar.. islami otellerden tiksindik her sene facia.. Ne yazacağımı bilemiyorum çünkü yazacak hiç bir şey yok daha otele geldiğinizde sıcakta rez. 3 saat bekledik. Hangi oda dolu boş kimse bilmiyor. Odaya giriyoruz içinde birileri var. Komedi resmen.. Otel sadece sezonda para kazanmak için açılmış.. Büyük konuşmak istemiyorum bir daha islami otele gitmicem.
2016-07-15 04:35:29
 
Bu yoruma katılıyormusunuz?
Evet: 12 Hayır: 15
%44%56
 
islamihotels.com / Türkiye diyor ki:
Merhaba Sayın Kenan Cebar,
teknik bir sıkıntıdan dolayı son 4 günde yapılan yorumları maalesef ancak yayınlayabiliyoruz. Genel olarak sayfamızı takip eden ziyaretçilerimizin bileceği üzere söylediğiniz gibi hakaret ve küçük düşürücü ifadelerin yer almadığı her yorumu objektif bir şekilde yayınlıyoruz. Sayfamızı takip ettiğiniz ve değerli yorumlarınızı paylaştığınız için çok teşekkür ederiz.
Saygılarımızla, islamihotels.com ekibi.
2016-07-13 07:42:28
 
Bu yoruma katılıyormusunuz?
Evet: 58 Hayır: 8
%88%12
 
Kenan cabar / Türkiye diyor ki:
Bir kaç gün önce göndermiş olduğum hakaret, küfür, küçük düşürücü kelime içermeyen halisane düşüncelerimi belirttiğim, ottomanfamily otel hakkındaki mesajımı yayınlamadığınızdan ötürü üzüntü duyduğumu bilmenizi isterim.
2016-07-12 18:45:00
 
Bu yoruma katılıyormusunuz?
Evet: 10 Hayır: 10
%50%50
 
Nebih Albayrak / Düzce diyor ki:
1 temmuzda giriş yaptık 10 kişilik iki aile gittik. "İslami konsepte" yeni geçen bi otel ilk girdik bizi çok iyi karşıladılar bekletmeden odalarımızı verdiler odalar gayet güzeldi klimalar çok iyiydi lobisi oldukça geniş ve ferah oturma alanları çok. Erkekler havuzu islami konsepte ve diğer İslami otellere göre en büyük havuzu olan otel. Yemekleri diğer otellere göre çok lezzetli damak tadı Veriyor çıkan yemekler günlük havuz ve sahildeki Caferler'de gün boyu sıcak soğuk içecekler gün boyu aperatifler hepsi birbirinden güzel shuttle sürekli sahile servisi mevcut bayanlar kompleksi güzel ve diğer "İslami otellere" göre Aqua parkı büyük 6 kaydırağı mevcut özel sahili denizi ve kumu çok güzel gece gündüz sürekli aktivite var biz memnun kaldık ve tatilimizi uzattık.
2016-07-12 14:18:16
 
Bu yoruma katılıyormusunuz?
Evet: 12 Hayır: 16
%43%57
 
Kenan / Türkiye diyor ki:
yemekler fena değil, ayrıca yemeğe erken gitmelisiniz zira yemekler erken bitiyor ve ilave çok az yapılıyor. Geç kalırsanız oturabilecek bir masa da olmuyor zira masalar temizlenmiyor. KONSEPTE UYGUNLUK; iki veya üç görevliye sormama rağmen mescidin yerini bilen yok, ezan okunmuyor, odalarda kıblenin yerini gösteren işaret yok, seccade de yok. Etrafta uygun uymayan kıyafetle dolaşan bayanlar olmasına rağmen hiçbir uyarı yapılmıyor. ANİMASYON; Hakkını yemem gerçekten çok başarılı, ÇIKIŞ; biz çıkıyoruz demeniz yeterli herhangi bir belge verilmiyor, hatta kimliklerinizi aldıysanız çıkıyoruz demenize bile gerek yok basın gidin arkanıza bile bakmayın. TEŞEKKÜR; otele bize böyle alternatif bir rezillik yaşattığı için teşekkürü borç biliriz
2016-07-11 00:15:52
 
Bu yoruma katılıyormusunuz?
Evet: 11 Hayır: 11
%50%50
 
Kenan / Türkiye diyor ki:
en az 300 metre, havluları aldıktan sonra ortak havuza girdiğimizde müşterilerin bonesiz bir şekilde havuza girdiğini gördük, takdir edersiniz ki bonesiz girilen havuz ne kadar temiz olabilir, yanılmadığımızı gördük havuz çok kirliydi mikrop kapmamak imkansız, kapalı havuz nispeten daha temiz ama orasıda klor kokusundan girilemeyecek derecede. Ayrıca "bayanlar havuzu" da eşimin anlattığına göre yine bonesiz girilmekte ortak havuzdan daha kirli olduğunu söylemektedir. DENİZ; otel denize sıfır olmadığı için servisle gitmeniz gerekli fakat servis araçları bozuk olduğu için biz denizi göremedik yorum yapmak haksızlık olur. Ama gidenler güzel olduğunu söylüyor. YEME İÇME; sunulan yemekleri koyabilecek bir tabak bulabilirseniz şanslınız çünkü yemek
2016-07-11 00:13:35
 
Bu yoruma katılıyormusunuz?
Evet: 7 Hayır: 14
%33%67
 
««« Yeni
1
2
Eski »»»
 


Afyon islami otelleri
Antalya islami otelleri
Aydın islami otelleri
Balıkesir islami otelleri
İstanbul islami otelleri
İzmir islami otelleri
Muğla islami otelleri
Nevşehir islami otelleri
Sakarya islami otelleri
Yalova islami otelleri


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Muhafazakar Oteller
Tesettür Oteller
Alternatif Oteller
Muhafazakar Tatil Köyleri
Tesettür Tatil Köyleri
Alternatif Tatil Köyleri
 
 

Ana Sayfa | İslami Oteller | İslami Tatil Köyleri | İslami Termal Oteller | Tüm Yorumlar | Tavsiye Et | Reklam Ver | İletişim
Tüm hakları saklıdır © www.islamihotels.com, 2008-2017.